Alleycat

alleycatElbląskie Imprezy Na Orientację (EINO), czyli swojskie Alleycaty rozpoczęła w czerwcu 2010 roku pewna odważna bikerka o pseudonimie Ori. Nam facetom, jakoś było się najwyraźniej trudno pozbierać :-).

A może nie umieliśmy się do tego zabrać? Teraz to już jest nieważne - pomysł chwycił i spodobał się, a w szeregach organizatorów pojawiło się łącznie kilkanaście osób z elbląskiego środowiska rowerowego. 

Po zorganizowaniu 60 edycji w cyklu jednomiesięcznym Elbląskich Imprez Na Orientację (EINO) widać było, że wszystko ma swój początek i ma swój koniec. Potencjał imprezy realizowanej w zasadzie od początku bez zmian wyczerpał się i frekwencja bardzo mocno podupadła.

Ostania edycja została rozegrana w czerwcu 2015 roku i nadszedł czas podsumowania i uhonorowania najlepszych zawodników. Został przygotowany puchar dla triumfatora w klasyfikacji generalnej 2010-2015 oraz prezenty rzeczowe dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.  

Elbląskie Alleycaty zapoczątkowały u nas modę na różnego typu (spacerowe, biegowe, historyczne, rysunkowe, fotograficzne, sportowe) gry miejskie i może kiedyś będą reaktywowane ...

 

 

HISTORIA 60 EDYCJI ELBLĄSKICH ALLEYCATÓW 2010-2015