Archiwum

2017 r.:

 

01.01 - Noworocznie

06.01 - Zimowe okolice Elbląga

07.01 - Zimowe okolice Elbląga

08.01 - Świecące nutki

11.01 - Zimowe okolice Elbląga

13.01 - GPS Zimowa Wysoczyzna Elbląska

18.01 - Na środku Kanału Elbląskiego

22.01 -  GPS MWR#12 Zimowa Bażantarnia

27-29.01 GPS Żelazowa Wola

12.02 - Wysoczyzna Elbląska

14.02 - Dookoła Druzna

15.02 - Zamglone Żuławy

22.02 - Frombork

26.02 - GPS MWR#13 Zamrożony Kanał Elbląski

27.02 - GPS Iława, Ostróda

28.02 - Śluza, elektrownia Michałowo

03.03 - Rychliki, Buczyniec

08.03 - Budowa mostów nad Wisłą

10.03 - Wysoczyzna Elbląska

14.03 - Marcowe Kwietniewo

19.03 - GPS MWR#14 Mennonickie Jezioro

21.03 - Wagary nad morzem

24.03 - GPS Pasłęk, Młynary

27.03 - GPS Okolice Sępopola

28.03 - Nowy Dwór Elbląski

29.03 - Sok z brzozy

02.04 - GPS MWR#15 Nowy Dwór Gdański

05.04 - Radiolatarnia pod Malborkiem

07.04 - Punkt widokowy w Suchaczu

08.04 - Szosowe konsultacje

12.04 - Czarna droga, biała droga

19.04 - Malbork-dwa brzegi Nogatu

21.04 - Zjazdy i podjazdy Wysoczyzny Elbląskiej

23.04 - GPS Morąg

29.04 - Piaski

02-05.05 - GPS Zachodnim śladem MRDP (dzień 1, dzień 2, dzień 3)

09.05 - Majowy grad

12.05 - Król Nogat, księżniczka Cieplicówka

13.05 - Odjazdowy bibliotekarz

15.05 - Powiśle

19.05 - Tajemnicze bocznice kolejowe

21.05 - Trening-trzy krainy

27.05 - Sztum

28.05 - GPS MWR#16 Góra Maślana, IV Rowerowy Zawrót Głowy

31.05 - GPS 3 wiatraki

06.06 - Jezioro Druzno

10.06 - Pomorska Wieś

11.06 - GPS MWR#17 Krasińskie ślimaki

13.06 - GPS Północnym śladem MRDP

16.06 - Tajemnicze bocznice kolejowe-część II

17.06 - Trening-Kadyny

18.06 - Święty Kamień z GR STOP

22.06 - Nieznane ścieżki Wysoczyzny Elbląskiej

 

 

 

 

 

 

 

 


2016 r.:  

 

01.01 - Noworocznie

08.01Dolina Charlotty

16.01 - GPS Park Pachnicowy

30.01 - GPS Szymany Airport

06.02 - Tunel pod Martwą Wisłą

27.02 - GPS Rapa

12.03 - GPS Wieża w Siemianach

19.03 - GPS Grodzisko Owidz

28.03 - Stegna z Rafim

02.04 - Wieża w Tolkmicku

09.04 - Dookoła Jeziora Druzno

09.04 - GPS Obrzeża Elbląga 

10.04 - GPS MWR#6 Stodolarnia w Oleśnie

11.04 - GPS Szlak niebieski PKWE

16.04 - GPS Balony w Grudziądzu

22.04 - GPS Żuławy Elbląskie

24.04 - GPS Szlak Napoleoński Kwidzyn-Iława

01.05 - GPS Wodynia

03.05GPS Gniezno 1050

08.05 - GPS Jagow Brücke

10.05 - Kongres Mobilności Gdańsk

15.05 - GPS MWR#7 Szwajcaria Próchnicka, czatownia Ptasi Raj

21-22.05 GPS GreenVelo Białystok-Lidzbark Warmiński

04.06 - Szlak R1 Bągart-Gronowo (część 1, cześć 2, część 3)

05.06 - Władysławowo-III Rowerowy Zawrót Głowy

06.06 - Mrówki, bociany, krowy, baby i gruba Kaśka

11.06 - GPS GreenVelo Lidzbark Warmiński-Pakosze

18.06Szlaki Gminy Młynary - Kółko Luizy 

19.06 - GPS MWR#8 Letniki

22.06 - Słobity PKP, Młynary PKP

29.06 - Warmińskie reminiscencje

30.06Elektryczne Żuławy

03.07 - GPS Bażantarnia, Modrzewina

16.07 - GPS Szlaki Gminy Młynary - Gruba Kaśka

21.07 - GPS Ocypel

28.07 - GPS Kamień Trzech Krzyży, Góra Zamkowa

29.07 - GPS Wąska elektrownia wodna

31.07 - GPS Cieplicówka, Nogat

01.08 - Z Czesławem Langiem

07.08 - GPS Wielka Żuława

14.08 - GPS Elbląskie jeziora

16.08 - GPS Polder Marzęcino

17.08 - GPS Kaszubska Marszruta

23.08 - GPS Warmińskie elektrownie wodne

27.08 - GPS Brodnicki Park Krajobrazowy

09.09 - Biała Droga, Tolkmicko

11.09 - GPS Surbajny-dom podcieniowy

12.09 - Jantar

18.09 - GPS MWR#9 Wieże widokowe w Tolkmicku

19.09 - GPS Pudłowiec, Stążki, Koślinka

25.09 - GPS Szlak Kartuski Sopot-Kartuzy

02.10 - GPS MWR#10 Buki Wysoczyzny Elbląskiej

07.10 - GPS Warmia ciekawa i nieznana

18.11 - Żuławski cukier

23.11 - Dębiny-rezerwat bobrów na Pasłęce

03.12 - Nogat, Cieplicówka

04.12 - GPS MWR#11 Cmentarz mennonicki w Szaleńcu

11.12 - Grudniowe pączki

15.12 - Kamiennik Wielki 

 


2015 r.:

 

01.01 - Noworocznie  

03.01 - Bezledy 

10.01 - GPS Frombork  

17.01 - GPS Trójmiasto  

18.01 - Rezerwat Zatoka Elbląska  

25.01 - GPS Ujście Wisły Królewieckiej, singletrack Kąty Rybackie-Stegna

28.01 - GPS Jezioro Pierzchalskie  

29.01 - GPS Mierzeja Wiślana - singletrack Jantar-Sztutowo  

31.01 - Koronowo  

07.02 - Wężowiec  

14.02 - GPS Gdańsk-Górki Zachodnie  

15.02 - Wysoczyzna Elbląska  

22.02 - GPS Krasińskie ślimaki

28.02 - Kanał Elbląski  

07.03 - GPS  Bunkry Trójkąta Lidzbarskiego 

15.03 - GPS  Kamionka-Jezioro Silm 

30.03 - GPS  Śniardwy, Tałty 

09.04 - GPS  Gdańsk, Pruszcz Gdański 

12.04 - GPS MWR#5 Trzyujście 

13.04 - GPS Olsztyn, Gietrzwałd 

19.04 - GPS  Elektrownie wodne Raduni 

25.04 - GPS Jeziorak-Wyspa Bukowiec

01.05 - GPS Frombork-terenowo 

03.05 - Weklice 

06.05 - Gdańsk 

10.05 - GPS Szlak niebieski Siemiany-Iława

23.05 - GPS GreenVelo Frombork-Pakosze 

29.05 - Złota Wyspa 

31.05 - Władysławowo-II Rowerowy Zawrót Głowy

01.06 - GPS Dwie śluzy-Malbork terenowo 

02.06 - GPS GreenVelo Krzekoty-Pakosze 

04-07.06 - Rosja-Obwód Kaliningradzki (dzień Idzień IIdzień IIIdzień IV)

            GPS - Wybrzeże OK, GPS - Mierzeja Kurońska OK

10.06 - Malbork  

11.06 - GPS  Trzy kąpieliska Zalewu Wiślanego 

16.06 - Kanał Elbląski - po rewitalizacji 

22.06 - GPS Żuławy-Brajteryna, Wyspa Kępa, szlak czerwony Stobna-Rakowo 

27.06 - GPS (do Inowrocławia) Solanka Maraton 

04-05.07 - Pierścień Tysiąca Jezior 

16.07 - GPS Oskowo-koń trojański 

22.07 - GPS Pierzchały-elektrownia, zapora 

01.08 - GPS Narew Tour 

10.08 - MPR GreenVelo

11.08 - MPR GreenVelo

12.08 - Żuławskie latareczki

12.08 - MPR GreenVelo

13.08 - MPR GreenVelo

15.08 - Hel 

22-26.08 GPS Góry MRDP (etap I i etap II)

26.08 - Świeradów Zdrój-Jelenia Góra

05.09 - GPS  Kociewie północne

12.09 - GPS  BbPN, Mazury

19.09 - GPS  BbPN, Podlasie 

27.09 - GPS Kanał Elbląski-5 pochylni  

10.10 - GPS Szlak Wzgórz Szymbarskich, Kaszuby:Sierakowice-Pruszcz Gdański 

17.10 - GPS Iluminowana Warmia 

24.10 - GPS Wersalski kamień graniczny

31.10 - GPS Waplewo Wielkie, Sztum 

07.11 - GPS  Wieża i grobla w Krainie Kanału Elbląskiego 

12.11 - GPS Elektrownie wodne Łyny i Wadąga 

13.11 - GPS Błotko Wysoczyzny Elbląskiej

22.11 - GPS GreenVelo Elbląg-Pieniężno 

28.11 - GPS GreenVelo Szyleny-Rogity 

05.12 - Bombka i Wisła 

12.12 - Sarna 

13.12 - Grudniowe pączki 

19.12 - Druzno, wiadukt, Nogat 

27.12 - Nocne GreenVelo 

31.12 - GPS Zgoda  


2014 r.:

 

01.01 - Noworocznie

19.01 - Wysoczyzna Elbląska 

26.01 - GPS Kotwicowisko lodołamaczy na Zalewie Wiślanym 

02.02 - GPS  Dookoła Druzna

04.02 - GPS Trzy Krainy

08.02 - GPS Warmia

15.02 - GPS  Żuławy Wiślane

23.02 - Pomosty bągardzkie

02.03 - GPS Pojezierze Iławskie

08.03  - Wysoczyzna Elbląska

09.03 - GPS Żuławski skansen rolniczy

15.03 - Wysoczyzna Elbląska 

16.03 - GPS Śluza w Białej Górze 

23.03 - GPS Stegna-Krynica Morska

25.03 - GPS Wrocław

05.04 - GPS  Nadbrzeże

06.04 - GPS MWR#1 Góra Srebrna 

27.04 - GPS Rezerwat Lenki, Pasłęk i szlaki krainy bizonów  

03.05 - GPS Szlak Mennonitów - Żuławy Elbląskie  

04.05 - GPS Góry Łosiowe  

11.05 - Władysławowo - Rowerowy Zawrót Głowy 

17.05 - GPS Warmia - Szlak zwiniętych torów  

24.05 - DW 503 

31.05 - Kętrzyn-Ełk

01.06-02.06 GPS Ełk-Elbląg  

06.06-08.06 Maraton 777 

15.06 - MWR#2 Kanał Jagielloński  

19.06 - Równina Warmińska  

22.06 - Nocna Stegna 

06.07 - DW 503  

08.07 - Wysoczyzna Elbląska+Żuławy Wiślane  

10.07 - GPS Ostróda  

23.07 - GPS Żuławy Wiślane, Wisła  

26.07 - GPS Skarszewy  

03.08 - Kaliningrad 

06.08 - GPS Nidzica  

09.08 - GPS (do Gdyni) Żuławy, Trójmiasto, Kaszuby 

10.08 - GPS Klecie-Lasy (lotnisko wojskowe pod Malborkiem)  

16.08 - Mikołajkowe wydmy 

21.08 - Szczecin-Świnoujście

23.08-25.08 Bałtyk-Bieszczady Tour

27.08 - Ustrzyki Górne-Przemyśl 

03.09 - Świękity  

14.09 - GPS Dolina Dolnej Wisły  

21.09 - GPS MWR#3 Dwór w Dawidach 

23.09-27.09 Pomorska Droga Św. Jakuba  (GPS nr 31 w pobieralni)

05.10 - GPS MTB Kadyny  

18.10 - GPS Kwidzyn, Sztum  

26.10 - Szlak Skarszewski  

02.11 - DW 527 

08.11 - GPS Rodowo-wioska cudów

09.11 - GPS  Jesienna Wysoczyzna Elbląska 

10.11 - Dookoła Jeziora Druzno 

22.11 - Żuławy Wiślane 

29.11-30.11 Józefów pod Warszawą (dzień Idzień II)

07.12 - GPS MWR#4 Dookoła Elbląga 

14.12 - GPS Grudniowe Pączki  


2013 r.:

 

06.01 - Styczniowa Wysoczyzna Elbląska

13.01 - Rowerowe Godkowo

20.01 - Północny Elbląg

10.02 - Nowakowo

17.02 - Jezioro Druzno 

03.03 - Mamonowo (RUS)

21.04 - ERGO#5  Śluza Michałowo 

28.04 - Władysławowo - I Rajd Żuławski 

05.05 - Szlak Zamków Gotyckich na Powiślu 

18.05 - Władysławowo - Piknik Żuławski  

23.05 - Nowy Staw 

02.06 - ERGO#6 Wyspa Nowakowska 

07-09.06 - Bałtyk Maraton

17-23.08  - MRDP

15.09 - ERGO#7 Wodospad Kowalewka 

06.10 - GPS  Kaszuby i TPK

15.10 - Rekonesans DW 503

17.10 - GPS  Kanał Elbląski - Rewitalizacja

19.10 - GPS Harpagan 46 Kwidzyn  

07.11 - Z Warszawy

17.11 - Doookoła Elbląga

01.12 -  GPS ERGO#8  Pompa parowa Różany 

08.12 -  GPS Grudniowe Pączki

14.12 - Night Enduro Man 


2012 r.:



08.01 - Żuławy Gdańskie

04.02 - Żuławska swastyka

12.02 - Zamrożone pochylnie 

25.03 - Stegna 2012

15.04 - Nieznane Powiśle

22.04 - ERGO#1 Jelenia Dolina

01.05 - Żuławska technika

25.05 - Świebodzin Tour

10.06 - Święty Kamień

24.06 - Nocna Stegna

08.07 - ERGO#2 Pochylnie Kanału Elbląskiego

22.07 - Bociania wioska

31.07 - Kępa Rybacka

03-07.08 - Górskim śladem MRDP (etap I,  etap II

05.09 - Latarkowo na Żuławach

08.09 -  Edukacyjny Rajd Rowerowy - dzień I

09.09 - Edukacyjny Rajd Rowerowy - dzień II

16.09 - ERGO#3 Kadyny

30.09 - Puszcza Piska 

10.10 - Bokami do Malborka 

18.10 - Z Lęborka

28.10 - Jesienna Wysoczyzna z GRT 

11.11 - Trójmiejski Park Krajobrazowy 

18.11 - ERGO#4 Jezioro Druzno 

09.12 - Grudniowe Pączki   


2011 r.: 

 

04.01 - Żuławy Gdańskie   

16.01 - Pióropusznikowy Jar 

27.02 - Lodem do Krynicy Morskiej

20.03 - Stegna 2011

27.03 - Na szlaku R-64

10.04 - Węgry-Kamienie WMG

18.04 - Olsztyn-Seminarium MdR

25.04 - Słobity

03.05 - Park Miniatur Warmii i Mazur

08.05 - Szlaki rowerowe PKWE

15.05 - Miasto 31 rond

04.06 - Maraton śladem MRDP 

11.06 - Rosyjska granica i gąsienica 

26.06 - Nocna Stegna

26.06 - Szlaki Krainy Kanału Elbląskiego

01.07 - Niemcy Tour

07.07 - Przez granicę

31.07 - Cypel Rewski

13.08 - Gruba Kaśka z Wysoczyzny Elbląskiej

21.08 - Do Ostródy

1-3.09 - Rajd po Krainie Kanału Elbląskiego (dzień Idzień IIdzień III)

11.09 - Fidelitas

28.09 - Akwedukt Fojutowo

02.10 - Zamglony Kanał Elbląski

05.10 - Spontan do Miłakowa 

09.10 - Wzdłuż Nogatu

15.10 - Harpagan 42 Elbląg

23.10 - Trójmiejski Park Krajobrazowy

05.11 - Jesienne Powiśle

20.11 - Jesienna Wysoczyzna

11.12 - Grudniowe Pączki


 2010 r.:

 

09.01 - Zimowe Żuławy z GRT

17.01- Zaśnieżona Bażantarnia

30.01 - Zaśnieżony Zalew Wiślany

06.02 - Nowe Monasterzysko

21.02 - Lodowa Wyspa Nowakowska

26.02 - Presto Tczew

27.02 - Powrót z Presto Tczew

20.03 - Napoleoniada w Jonkowie

25.04 - Dolina Rzeki Wałszy 

03.05 - Zielonym Szlakiem do Iławy 

15.05 - Cesarska Majówka w Kadynach    

22.05 - U Cioci w Grudusku 

27.05 - Wysoka woda na Wiśle

30.05 - Pasłęk ze STOPEM

06.06 - Śluzy Nogatu

27.06  - Nocna Stegna

03.07 - Rowerowy Gdańsk

10.07 - Vistula Tour

01.08 - Pętla Mazurska

21-23.08 - Bałtyk-Bieszczady Tour (I etap, II etap)

25.08 - Ustrzyki Górne-Przemyśl

28.08 - 150 lat Kanału Elbląskiego

12.09 - Rajd Gwiaździsty Krainy Kanału Elbląskiego

19.09 - Wyspa Sobieszewska-Ujścia Wisły

03.10 - Fidelitas

24.10 - Trójmiejski Park Krajobrazowy

14.11 - Rezerwaty Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej

22.11 - Akwedukt Gozdawa

04.12 - Śluza Marzęcino

12.12 - Grudniowe Pączki
  


2009 r.:  


01.02 - Szaleniec Dareckiego

21.02 - Zimowa Wysoczyzna Elbląska 

08.03 - Stegna 2009

19.04 - Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Wisły  

17.05 - Żółtym szlakiem do Gorynia  

31.05 - Druzno i Mennonici

21.06 - Trening kolarski !!!

28.06 - Nocna Stegna

12.07 - Biała Góra z GR STOP

19.07 - Dookoła Jeziora Narie z GR STOP

24.07 - Częstochowa Tour  

09.08 - Atomowe Rowerowanie

23.08 - Rowerami przez Wzgórza Dylewskie  

20.09 - Okolice Olsztyna   

27.09 - Fidelitas

17.10 - Harpagan 38 Reda

08.11 - Żuławska Setka

11.11 - Light Niepodległościowy z GRT 

22.11 - Jesienna Wysoczyzna w Płoskini

13.12 - Grudniowe Pączki


 2008 r.: 

 

 20.01 - Rowerami do Anglit  

10.02 - Zima na Żuławach

17.02 - Rezerwat Buki Wysoczyzny Elbląskiej  

09.03 - Stegna 2008

30.03 - Inauguracyjnie na CUBE

06.04 - Cross po Kociewiu i Kaszubach  

19.04 - Harpagan 35 Łęczyce

04.05 - Spontaniczna Setka

11.05 - Kanał Elbląski i Sosna Taborska  

15.06 - Copernicus Maraton  

28.06 - Biodarek na Żuławach

20.07 - Rower, Jeziora i Bory Tucholskie  

09.08 - Klasyk Kłodzki

07.09 - Szybka Wysoczyzna Elbląska

13.09 - Na Berlince (DK22)

21.09 - Wdzydzki Park Krajobrazowy 

11.10 - Szlak Pocztyliona

19.10 - Piaski Cross 

11.11 - Rajd Niepodległościowy

16.11 - Jesienna Wysoczyzna

14.12 - Grudniowe Pączki 


2007 r.: 



20.01 - Styczniowa Wysoczyzna

25.02 - Tajemnicze Weklice 

14.04 - Jerzwałd Nienackiego 

19.05 - Szlakiem zamków i pałaców 

08.07 - Ujście Pasłęki  

21.07 - Warmia-Mazury Cross

19.08 - Półwysep Helski

23.09 - Rowerem do Piekła  

13.10 - Druzno Cross  

18.11 - Wyspa Nowakowska

08.12 - Grudniowe Pączki 


2006 r.: 
 

01.04 - Primaaprilisowe Drużno 

06.05 - Rowerowe Żuławy

03.06 - Rowerowa Wysoczyzna 

13.08 - Olsztynek Skansen 

02.09 - Żuławskie Mosty 

08.10 - Rowerami na granicę 

04.11 - Żuławska Jesień 

16.12 - Grudniowe Pączki